Sprawdź dewelopera zanim zakupisz u niego nieruchomość

Deweloperzy w Polsce nie cieszą się zbyt dużym zaufaniem ani sympatią wśród społeczeństwa. Wynika to zapewne z faktu, iż w ciągu kilku ostatnich lat wyszło na jaw sporo wielkich afer, w których udział brały firmy deweloperskie. Wszystkie problemy wynikały zazwyczaj z faktu, iż deweloperzy byli na skraju bankructwa i sprzedawali klientom jeszcze nieukończone inwestycje. Jak zatem bezpiecznie korzystać z usług deweloperskich i na co zwrócić uwagę decydując się na zakup mieszkania?

FALO NIERUCHOMOŚCI obsługa techniczna nieruchomości poznań  ul. Palacza 104

Szukając mieszkania kontaktuj się jedynie z tymi firmami deweloperskimi, które mają już pewien staż działania. Wszelkie firmy działające na rynku nieruchomości od kilku miesięcy nie powinny wzbudzać u ciebie zbyt dużego zaufania. Jeżeli natomiast znajdziesz już firmę, która w branży funkcjonuje już od co najmniej kilku lat to postaraj się także i ją skontrolować. Możesz np. sprawdzić wcześniej sfinalizowane inwestycje dewelopera lub przejrzeć zdobyte certyfikaty.

Na poznańskich winogradach mieszkania poznań winogrady są bardzo bogato wyposażone mieszkania szeregowe na sprzedaż koło Poznania http://jandach.pl/pl/domy-mieszkania-mosina Mieszkania i domy w progra